Știu că sună a clickbait, dar este 100% adevărat.
Buna, Valentin.
Eu deobicei mananc doar la pranz si cateodata seara.
E ok daca as lua D3 dupa ce iau pranzul, iar seara Omega 3 chiar daca nu as manca nimic? :)
Buna,
Desigur, dar!
Iti recomand sa renunti la OMAD si sa treci pe 2 sau 3 mese in 16 ore.
Adica una pe la pranz
Ceva dupa amiaza
Una seara.
https://bodyengineering.substack.com/p/de-ce-nu-recomand-o-masa-pe-zi-omad
Cu OMAD stai practic malnutrita:
https://bodyengineering.substack.com/p/care-este-necesarul-de-proteine-zilnic
Buna, Valentin.
Eu deobicei mananc doar la pranz si cateodata seara.
E ok daca as lua D3 dupa ce iau pranzul, iar seara Omega 3 chiar daca nu as manca nimic? :)
Buna,
Desigur, dar!
Iti recomand sa renunti la OMAD si sa treci pe 2 sau 3 mese in 16 ore.
Adica una pe la pranz
Ceva dupa amiaza
Una seara.
https://bodyengineering.substack.com/p/de-ce-nu-recomand-o-masa-pe-zi-omad
Cu OMAD stai practic malnutrita:
https://bodyengineering.substack.com/p/care-este-necesarul-de-proteine-zilnic